Life in the shadow

3.díl-Pohřeb (Funeral)- Life in the shadow

6. října 2011 v 21:45 | Annabeth

Buffy stála u kamenného náhrobku a jemně vzlykala, kolem ramen jí držel Angel a taky se mu leskli oči, Spike stál opodál a pozoroval je, nejspíš nikdo nevěděl že on se na ten rádoby pohřeb taky připletl, ale nejvíc byl naštvaný na Přemožitelku, zase byla s tím Hnědovlasým Playboyem.

2.díl-Otázky a odpovědi(Questions and answers) Life in the shadow

30. září 2011 v 22:52 | Annabeth

Ráno se Buffy vzbudila zimou, nevěděla proč, v jejím pokoji bylo vždy po ránu teplo a ne zima. Pak ale zjistila že kolem jejího pasu jsou něčí ruce, a jak po chvíli zjistila, byli to Spikovi ruce, ale k jejímu překvapení jí to vůbec nevadilo ba naopak líbilo se jí to a moc že jí to až děsilo, ale stejnak se zachumlala do Spikovi náruče. Zavřela oči a znovu usnula..

1.díl- Jedině on mi rozumí (Only he understands me)-Life in the shadow

24. září 2011 v 22:36 | Annabeth

Buffy praštila ještě jednou Spika do nosu a pak se zeptala: ,,Ještě nemáš dost, Spiku?" přitom se ušklíbla a popošla blíž ke Spikovi, on jen s úšklebkem odpověděl: ,,Od tebe nikdy, lásko.." Oba začali zase bojovat, chvilku vedl Spike ale dlouho to nevydrželo, poslala ho jednou ránou na zem a obkročmo si na něj sedla. ,,Tak co už máš dost?" zeptala se a přitiskla mu kolík k srdci, on jí pozoroval svýma modrýma očima a pak jen dodal: ,,Myslím že jo." chvilku jí pozoroval a nakonec řekl: ,,Myslím že bys měla jít, sice nechci ale musíš." usmál se a chtěl se zvednout ale Buffy mu zase přitiskla kolík k hrudi a řekla: ,,Nikam.." znělo to spíš jako rozkaz ale Spike se neubránil usměvu a mezi zuby procedil: ,,Proč?" ,,Vlastně... ani nevim" Buffy z něj slezla a vstala ale on udělal to na co teď doopravdy neměla náladu, popošel k ní a namáčkl ke stromu Buffy sice zamrkala když vdechovala jeho vůni ale nic vícon se jen ušklíbl a řekl: ,,Ale no tak zlato přece se nenecháš prosit.." popošel k Buffy a postrčil jí k nejblížšímu náhrobku a o něj Buffy opřel a chtěl jí už políbit ale ona mu dala pěstí do nosu a vykřikla: ,,Ty ubohej... arogantní upíre.. myslíš že bych tě někdy políbila?! Ne ty idiote..!" řekla a z každou větou mu dávala jednu pěstí za druhou sice to tak moc vážně nemyslela ale prostě se sama v sobě nevyznala, jedna část by si přála teď přitulit k němu a ležet u něj celý den a noc ale ta druhý čáct ta část která spíš připomínala Přemožitelku jí radila aby mu dala do nosu, ona jako vždy poslechla svou silnější část, potom Spike řekl něco co jí doopravdy naštvala. ,,No promiň lásko, ale takhle chlapa navnadíš jako že ho chceš a ono pak nic tak to teda ne!" vášnivě se na Buffy vrhnul ale ona ho jednoduše odstrčila a ještě něž odběhla ze hřbitova řekla: ,,Spiku, jestli se ke mně ještě jednou přiblížíš, přísahám že tě zabiju!"

 
 

Reklama