Postavy

24. září 2011 v 20:40 | Annabeth
HLAVNÍ INFO:
Povolání:Přemožitelka upírů
Věk:24
Datum narození:24.1.1981
Místo narození:L.A. Kalifornie, USA
Znamení:Vodnář

ŽIVOTOPIS:
Buffy je středoškolačka, navštěvující školu v Sunnydale.Tam se přestěhoval z L.A. po rozvodu jejich rodičů Hanka a Joyce Summersových. Její nejlepší kamarádkou byla sestřenice Celia,která už jako malá záhadně zemřela... Buffy to hodně sebralo. Jako malá velice obdivovala krasobruslařku Dorothi Hamill a chtěla být jako ona.

Jako náctiletá začala navštěvovat Hemery High Scholl v L.A. Stala se velmi populární a obdivovanou. Byla promována na princeznu a poté na královnu školu. Ve stejném roce ji oslovil neznámý muž Merrik."Jsi jediná Vyvolená,"slyšela Buffy z úst Merrika. Byla přemožitelka upírů a přestože tomu nechtěla věřit, byla to pravda... On byl jejím pozorovatelem (strážcem). Jednou, po velkém boji s upíry přišel Merrik o život. Buffy byla nucena podpálit tělocvičnu a následně ji vyloučili ze školy. Její matka se proto rozhodla, že bude lepší se odstěhovat.

V novém městě jménem Sunnydale se Buffy zapíše do školy. Hned první den potká knihovníka Gilese, který je údajně jejím novým pozorovatelem. Buffy je rozhodnutá se zabíjením skončit, ale po následné vraždě jí mysl nedá a bojuje dál. Seznámí se se svými novými přáteli a to s Willow Rosenberg, Alexem Harrisem a dalo by se říct že i s Cordelií Chaseovou. Další na řadě seznamování je i tajemný Angel. Její přátelé vědí o poslání přemožitelky a dost jí pomáhají. Buffy se začně pomalu sbližovat s Angelem, ale po prvním políbení zjistí že je upír. Napřed ho chtěla zabít, ale den na to zjistila, že má duši a nechala ho, aby jí také pomáhal.

Na Buffyiny sedmnácté narozeniny se spolu poprvé milovali a Angel během toho ztratil svou duši. Po jisté době byla Buffy nucena ho zabít a tím zachránit svět. Je tu ale další překážka, Buffy musí své matce vysvětlit poslání přemožitelky a dojde k hádce. Matka jí pohrozila a Buffy díky tomu odjíždí do Los Angeles, kde si najde práci servírky.

V L.A. ji najde upír Spike. Seběhne se rvačka. Potom se matka s Buffy přestěhují opět do Sunnydale. Spikeovi dali do hlavy čip, takže nemůže nikoho zabít(jedině zlo). Když se to dozví Buffy, vyhledá ho a pomilují se za budovou, ve které Buffy pracuje opět jako servírka. Spike jí začne pomáhat.
HLAVNÍ INFO:
Povolání: Tesař ?
Datum narození: ?
Místo narození:Sunnydale, Kalifornie, USA
Znamení: ?
HLAVNÍ INFO:
Povolání: Čarodějka/Studentka
Datum narození: ?
Znamení:?
HLAVNÍ INFO:
Povolání: Pozorovatel
Datum narození: přibližně 1955
Místo narození:Anglie
Znamení: ?

Zdroj:
http://postavy.osobnosti.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama