1.díl- Jedině on mi rozumí (Only he understands me)-Life in the shadow

24. září 2011 v 22:36 | Annabeth |  Life in the shadow

Buffy praštila ještě jednou Spika do nosu a pak se zeptala: ,,Ještě nemáš dost, Spiku?" přitom se ušklíbla a popošla blíž ke Spikovi, on jen s úšklebkem odpověděl: ,,Od tebe nikdy, lásko.." Oba začali zase bojovat, chvilku vedl Spike ale dlouho to nevydrželo, poslala ho jednou ránou na zem a obkročmo si na něj sedla. ,,Tak co už máš dost?" zeptala se a přitiskla mu kolík k srdci, on jí pozoroval svýma modrýma očima a pak jen dodal: ,,Myslím že jo." chvilku jí pozoroval a nakonec řekl: ,,Myslím že bys měla jít, sice nechci ale musíš." usmál se a chtěl se zvednout ale Buffy mu zase přitiskla kolík k hrudi a řekla: ,,Nikam.." znělo to spíš jako rozkaz ale Spike se neubránil usměvu a mezi zuby procedil: ,,Proč?" ,,Vlastně... ani nevim" Buffy z něj slezla a vstala ale on udělal to na co teď doopravdy neměla náladu, popošel k ní a namáčkl ke stromu Buffy sice zamrkala když vdechovala jeho vůni ale nic vícon se jen ušklíbl a řekl: ,,Ale no tak zlato přece se nenecháš prosit.." popošel k Buffy a postrčil jí k nejblížšímu náhrobku a o něj Buffy opřel a chtěl jí už políbit ale ona mu dala pěstí do nosu a vykřikla: ,,Ty ubohej... arogantní upíre.. myslíš že bych tě někdy políbila?! Ne ty idiote..!" řekla a z každou větou mu dávala jednu pěstí za druhou sice to tak moc vážně nemyslela ale prostě se sama v sobě nevyznala, jedna část by si přála teď přitulit k němu a ležet u něj celý den a noc ale ta druhý čáct ta část která spíš připomínala Přemožitelku jí radila aby mu dala do nosu, ona jako vždy poslechla svou silnější část, potom Spike řekl něco co jí doopravdy naštvala. ,,No promiň lásko, ale takhle chlapa navnadíš jako že ho chceš a ono pak nic tak to teda ne!" vášnivě se na Buffy vrhnul ale ona ho jednoduše odstrčila a ještě něž odběhla ze hřbitova řekla: ,,Spiku, jestli se ke mně ještě jednou přiblížíš, přísahám že tě zabiju!"
Buffy si to razila cestou k domovu, přemýšlela nad Spikem ani sama moc nevěděla proč ale prostě jí něco k tomu nutilo,když jí najednou vytrhl z myšlení stín který se na ní vyběhl z po za stromu , byl trochu menší než upír ale vypadal trochu starodávně, ani mu pořádně neviděla do tváře a to nejspíš byla její osudová chyba, okamžitě na ní vyrazil, Buffy odrazil prvních šest útoků a pak dostala do nosu a spadla na zem a bouchla se o obrubník, usnula, zdál se jí velmi divný sen...

Stála v tmavé místnosti a kolem ní byli její nejblížší: Angel, Riley, její mrtví máma Joyce, Willow, Xander, Dawn, Anya, Giles a dokonce i Spike, všichni se choulili do rochů místnosti, a něco si pro sebe mumlali a pak přišla její mrtvá maminka řekla: ,,První vstane.." přišla Dawn a řekla: ,,Další tvůj nejbližší padne v boji." pak čekala že přijde Angel nebo Riley nebo třeba někdo jiný ale přišel Spike, ten idiot s kterým se pohádala: ,,Najdeš po dlouhé době svou pravou lásku ale.." chtěl nejspíš říct ještě něco ale to ucítila na tváři dotyk, byl ledový jak led, ucukla s sebou ale obrazy najednou zmizeli a ona cítila že se probírá..

První co uviděla byli modré oči, poté uviděla Spika jak jí hladí po tváři, když se zorientovala všimla si že je v jeho kobce ale co hůř ležela v jeho posteli..

Když si to pomalu začala uvědomovat,kde vlastně je, docela dost se lekla a začala trochu jančit, bála se že se mezi ni mi něco stalo, ale Spike si nejspíš všimnul že se tváří divně, tak řekl něco co jí uklidnilo: ,,Neboj lásko, nic se nestalo, jen jsem se šel projít směrem k tvému domu a našel jsem tě válet na silnici, tak jsem tě radši vzal ke mně do kobky." pokrčil rameny a pohladil Buffy po medových vlasech, Buffy to nevadilo ale prostě měla takové nutkání mu dám pěstí do nosu ale jen skousla ret a nechala ho ať jí políbí do jejích voňavých vlasů, potom jí řekl: ,,Měla bys jít domů, jestli teda nechceš nocovat u mě.." jemně se ušklíbl nahnul hlavu jemně na stranu jak to moc rád dělával. ,,Myslím že půjdu domů." Řekla a začala pomalu vstávat z postele ale zamotala se jí hlava, už už málem ležela ne zemi, když jí najednou chytli silné paže a vzali jí do náruče, ani nevěděla proč ale cítila se s ním dobře, zachumlala se do jeho náruče, on se šibalsky usmál, vzal svůj kabát a přehodil ho přes Buff a nesl jí ven z kobky..


Když už byli u jejího domu, Spike jí postavil na zem a ještě chvíli jí přidržoval než se srovnala a pak řekl něco co Buffy zase vyrazilo dech z plic: ,,Miluju tě.." chtěl jí políbit ale Buffy se nenechala, tak začal povídat dál: ,,Když jsem přijel poprvý do Sunnydale tak jsi mně zvláštním způsobem přitahovala, myslel jsem si že se mi líbí tvoje krční tepna ale až teď jsem si uvědomil že jsem tě od první chvíle milovat, potom jsem co se stalo v tom kostele jak jsi mně s Drusilou pohřbila, jsem na tebe pořád myslel, když jsme se vrátili, tak jsem žárlil na Angela ne kvůli tomu jak se z něj stal Angelus a milovat Dru ale proto že tě mněl, mněl vždycky to co jsem já neměl, a spolupracovat jsem s tebou jen proto že jsem tě miloval, ale nechtěl jsem si to přiznat, no vlastně jsem tě nikdy nechtěl pořádně zabít, jen mít pro sebe.." když to dopověděl Buffy zčervenala, ano zčervenala, potom řekla co on nečekal vůbec: ,,Mám tě ráda." potom ho letmu políbila na tvář a když se k němu otočila řekla: ,,Když jsem se z Angelem vyspala a pak ztratil duši, tak jsem tě začínala mít víc ráda, pak si odjel tak jsem tě neviděla dlouho, ale vrátil ses, když jsem tě zase uviděla třásly se mi kolena, a bušilo srdce jak o závod, myslím že jsme vždycky spolu bojovali jen protože jsme se navzájem přitahovaly, nemyslíš?" zeptala se Buffy a chytla Spika za ruku, on jen procedil mezi zuby: ,,Taky si myslím lásko, ale o tom co je mezi námi nesmíme nikomu říct, ti tvoji rádoby kámoši by z toho měli šok, hlavně Xander už slyšim co říká: ,,Tak Kapitán peroxid se zamiloval do Přemožitelky jo? To je teda gól!" doopravdy se to nesmí dozvědět.." řekl a ztiskl Buffyino ruku ještě víc a ona ho místo odpovědi políbila ale už nic neřekla a otočila se směrem k domovu..

Spike jí ještě pozoroval do té doby než zašla dovnitř pak popošel ke stromu opřel se o něj a zapálil si cigaretu a jeho pohled směřoval k jejímu oknu..

Buffy otevřela domovní dveře a rozsvítila světlo v hale, ihned se rozešla k ledničce kde si vzala jogurt, hodila ho do sebe a vyrazila zase do haly tam zhasla světlo a šla nahoru po schodech, Dawn, Tara a Willow nebyli doma šli do Bronzu tak ráda by šla s nimi ale dneska nebyl čas a stejnak by dřív nebo později odešla na hřbitov za ním.. Vešla do svého pokoje a rozsvítila malinkou lampičku, do cupitala ke skříni kde si vzala tílko s dlouhými tepláky jako pyžamo a vydala se do koupelny..

Když Spike uslyšel kapání vody musel se ušklíbnout, tak rád by za ní vlezl do sprchy a tak rád by jí líbal na její nahý krk, celou by jí ulíbal až k smrti.. Po pár minutách vylezl na střechu a popolezl k oknu u koupelny a pozoroval sprchující Přemožitelku, byla tak nádherná každá její křivka a ty její mokré vlasy určitě pořád voní po kokosu..

Když zapnula vodu ucítila konečně že smyje všechno dnešní špínu tu fyzickou i psychickou.. Po patnácti minutách ucítila pocit že jí někdo pozoruje, taková nutkání podívat se ven a tak taky udělala, otevřela dvířka od sprchy a vykoukla ven a koho tam nevidí.. šklebícího se Spika neubránil se úsměvu a ani nevěděla proč a pokynula mu rukou aby šel k ní dovnitř..

On na nic nečekal otevřel okno a vklouzl dovnitř, čekal že Přemožitelka bude mít kolem sebe ručník ale byla úplně nahá.. doopravdy nahá, na nic nečekal a svlékl se také a vlezl za ní do sprchy, byla nádherná, měla dokonce i svaly ale byli jí jen jemně vidět, pustil teplou vodu a přitáhl Buffy k sobě..

Měl nádherně tvarované tělo líbila se jí každá jeho křivka, prostě ho chtěla, až teď si to uvědomila, když jí k sobě přivinul neubránila s vzdechu, přivinula se k němu ještě víc a řekla: ,,Je už pozdě jdu spát." Ušklíbla se a už už chtěla odejít když jí on vzal do náruče a odnesl k ní do pokoje tam jí posadil na postel a usmál se, ona se smála na celé kolo a když jí najednou umlčeli jeho rty.. Chutnal jako jahody ano jahody a bylo to doopravdy dost příjemné.. i když to byl Spike..

Chutnala po banánech smíchaných s vanilkovou příchutí, chutnala mi.. Když jsme jí přestal líbat tak se na mě podívala a ihned mě zase začala líbat, ale tentokrát o hodně vášnivěji než jsem to dělal já, potom jsem si stoupl a ona si lehla já jsem jí lehl nad ní a ona vůbec neprotestovala, myslím že se jít to i líbilo, potom jsem jí začal líbat po celém těle a ona se nechala párkrát jsem rukou zavadil a pod její podlíško vždycky vdechla, už jsem se těšil až do ní vniku a konečně jí ucítil ve svém těle..

Myslím že se mi líbila Spikova přítomnost, mně se nelíbila.. já jí milovala.. Už jsem byla celá nedočkavá toho až do mě konečně vnikne, když už jsem to nemohla vydržet vzala jsem jeho hlavu do dlaní a řekla: ,,Spiku, prosím, já to chci a moc.." potom jsem ho zase políbila a on se přitom pořád usmíval, potom na nic nečekal a jemně do mě vnikl, bylo to tak nádherné ho cítit v sobě, asi půl hodiny byl něžný a potom začal být vásnivější, byla to nádhera.. Asi po dvou hodinách se ode mě odtáhl a já řekla: ,,Myslím.. že tě miluju.." on se usmál přivinul mě k sobě a oba jsme usnuli..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 €&L €&L | Web | 24. září 2011 v 22:45 | Reagovat

ahojky :)mohla bych tě požádat o hlásek?
Stačí kliknout na tlačítko s palcem a textem: "tenhle pár je cool."

zde:

http://www.bravolasky.cz/detail/id:2423/

Díky moc předem a ráda oplatím, když napíšeš :)

2 ibuffyi ibuffyi | Web | 25. září 2011 v 13:55 | Reagovat

Krása už se těším na další díl. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama