1.01-Vítejte v bráně pekel

25. září 2011 v 9:42 | Annabeth |  1.série

1x01 - Vítejte v bráně pekel

Ve škole. Mladík a dívka se do ní vloupali a teď stojí na chodbě. Dívka něco zaslechne a pošle mladíka se podívat, jestli jsou tu sami. Ve škole jsou opravdu sami. Dívka se otočí, a ukáže svou pravou upírskou tvář a vysaje mladíka.
Buffy přijíždí s matkou před školu. Ta ji prosí ať se snaží. Aby to neskončilo jako minule. Buffy slibuje a vyráží. Do školy přijíždí Alex na skateboardu. Jak vidí Buffy tak se přerazí o zábradlí.
Při hodině se Buffy seznamuje s Cordelií. Cordelie však po hodině pěkně hnusně odpálkuje Willow. Dívku, která je Buffy hned sympatická. Přichází za ní na školní dvůr. Obě si padnou do oka. Willow pak posílá Buffy do školní knihovny. Tam se seznamuje s Gilesem. Ten před ní postaví knihu o upírech, ale to Buffy odmítne. S lovem skončila. Buffy, doprovázená Gilesem odchází. Zpoza regálů s knihami, vylézá Alex. Ničemu nerozumí.Dvě dívky se v šatnách baví o Buffy. Jedna otevře svou skříňku a zní vypadne mrtvý kluk. Buffy se vydává podívat na tělo. Na jeho krku nalezne kousnutí, navíc je mladík bez krve. Okamžitě jde do knihovny. Tam uhodí na Gilese. Ten se jí snaží pomoct. To, ale Buffy nechce. Giles jí říká, že jeho úkolem je ji připravovat na věci, se kterými se může setkat. Buffy ho však znovu odmítá. Říká, že na ztrátu přátel, milovaných lidí ji nepřipraví.
Později v nějaké jeskyni. Upír Luke klečí na zemi a říká: "Spáč se vzbudí a svět bude krvácet".
Je večer. Buffy se chystá do místního klubu. Do Bronzu. Přichází za ní její matka. Znovu mluví o její minulosti. Joyce si myslí, že je to tím, že Buffy narazila na špatné lidi. Ale tady začnou znova.
Buffy jde do Bronzu, ale někdo ji sleduje. Nějaký cizinec. Varuje ji před přicházející žní. Musí být připravená. Dá jí malý křížek na krk a odchází. Buffy přichází do Bronzu a sedá si k Willow. Radí jí, aby se tolik nestyděla a žila dnešním dnem. Willow dává na její rady. Buffy si všimne Gilese. Giles zkouší její pozornost. Chce po ní, aby v Bronzu nalezla nějakého upíra. Jako přemožitelka by ho měla poznat i bez jeho pravé tváře. Buffy označí za upíra mladíka, který odchází s Willow. Buffy se vydává Willow zachránit. Omylem však zaútočí na Cordelii. V Bronzu vidíme Jessyho, Alexova kamaráda, jak se baví s Darlou, dívka která zabila mladíka na začátku.
Znovu jeskyni. Z kaluže krve vylézá mocný upír Pán. Chce po Lukovi aby mu sehnali něco k jídlu.
Buffy se venku setkává s Alexem. Ptá se jej, jestli neviděl Willow, ale Alex nic neví. Alex se zarazí a ptá se, jestli všechno s těmi upíry je pravda. Buffy, ač nerada, vše přiznává. Alex se s Buffy vydává na hřbitov zachránit Willow.
Thomas vede nic netušící Willow do krypty. Willow je značně vyděšená. Do krypty přichází Darla s pokousaným Jessym. Darla s Thomasem se je chystají zabít, ale to už přichází Buffy. Zabije Thomase a pouští se s Darlou do boje. Alex společně s Willow vyvádějí Jessyho ven. Buffy chytí pod krkem upír Luke.


Odhodí ji stranou a Darla prchá ven. Alexe, Willow a Jessyho obkličují na hřbitově další upíři. Buffy bojuje s Lukem, ale zdá se, že je na ni příliš silný. Hodí ji do otevřené rakve a skočí na ni. Chystá se ji kosnout.. - to be continued -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BuffynQa ( Btvsweb ) BuffynQa ( Btvsweb ) | Web | 26. září 2011 v 19:25 | Reagovat

Máš hrozně tutácký dessign, krásnej .

2 ℳichelle❧ ℳichelle❧ | Web | 27. září 2011 v 10:59 | Reagovat

ahojky moc ráda sřátelím :-)

3 Alyson Alyson | Web | 27. září 2011 v 18:19 | Reagovat

Zůstanu i nadále affs:)půjdu si tě přepsat:)a krásný dess:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama