Září 2011

2.díl-Otázky a odpovědi(Questions and answers) Life in the shadow

30. září 2011 v 22:52 | Annabeth |  Life in the shadow

Ráno se Buffy vzbudila zimou, nevěděla proč, v jejím pokoji bylo vždy po ránu teplo a ne zima. Pak ale zjistila že kolem jejího pasu jsou něčí ruce, a jak po chvíli zjistila, byli to Spikovi ruce, ale k jejímu překvapení jí to vůbec nevadilo ba naopak líbilo se jí to a moc že jí to až děsilo, ale stejnak se zachumlala do Spikovi náruče. Zavřela oči a znovu usnula..


Fotka měsíce Říjen

27. září 2011 v 20:32 | Annabeth |  Fotka měsíce


1.01-Vítejte v bráně pekel

25. září 2011 v 9:42 | Annabeth |  1.série

1x01 - Vítejte v bráně pekel

Ve škole. Mladík a dívka se do ní vloupali a teď stojí na chodbě. Dívka něco zaslechne a pošle mladíka se podívat, jestli jsou tu sami. Ve škole jsou opravdu sami. Dívka se otočí, a ukáže svou pravou upírskou tvář a vysaje mladíka.
Buffy přijíždí s matkou před školu. Ta ji prosí ať se snaží. Aby to neskončilo jako minule. Buffy slibuje a vyráží. Do školy přijíždí Alex na skateboardu. Jak vidí Buffy tak se přerazí o zábradlí.
Při hodině se Buffy seznamuje s Cordelií. Cordelie však po hodině pěkně hnusně odpálkuje Willow. Dívku, která je Buffy hned sympatická. Přichází za ní na školní dvůr. Obě si padnou do oka. Willow pak posílá Buffy do školní knihovny. Tam se seznamuje s Gilesem. Ten před ní postaví knihu o upírech, ale to Buffy odmítne. S lovem skončila. Buffy, doprovázená Gilesem odchází. Zpoza regálů s knihami, vylézá Alex. Ničemu nerozumí.Dvě dívky se v šatnách baví o Buffy. Jedna otevře svou skříňku a zní vypadne mrtvý kluk. Buffy se vydává podívat na tělo. Na jeho krku nalezne kousnutí, navíc je mladík bez krve. Okamžitě jde do knihovny. Tam uhodí na Gilese. Ten se jí snaží pomoct. To, ale Buffy nechce. Giles jí říká, že jeho úkolem je ji připravovat na věci, se kterými se může setkat. Buffy ho však znovu odmítá. Říká, že na ztrátu přátel, milovaných lidí ji nepřipraví.
Později v nějaké jeskyni. Upír Luke klečí na zemi a říká: "Spáč se vzbudí a svět bude krvácet".
Je večer. Buffy se chystá do místního klubu. Do Bronzu. Přichází za ní její matka. Znovu mluví o její minulosti. Joyce si myslí, že je to tím, že Buffy narazila na špatné lidi. Ale tady začnou znova.
Buffy jde do Bronzu, ale někdo ji sleduje. Nějaký cizinec. Varuje ji před přicházející žní. Musí být připravená. Dá jí malý křížek na krk a odchází. Buffy přichází do Bronzu a sedá si k Willow. Radí jí, aby se tolik nestyděla a žila dnešním dnem. Willow dává na její rady. Buffy si všimne Gilese. Giles zkouší její pozornost. Chce po ní, aby v Bronzu nalezla nějakého upíra. Jako přemožitelka by ho měla poznat i bez jeho pravé tváře. Buffy označí za upíra mladíka, který odchází s Willow. Buffy se vydává Willow zachránit. Omylem však zaútočí na Cordelii. V Bronzu vidíme Jessyho, Alexova kamaráda, jak se baví s Darlou, dívka která zabila mladíka na začátku.
Znovu jeskyni. Z kaluže krve vylézá mocný upír Pán. Chce po Lukovi aby mu sehnali něco k jídlu.
Buffy se venku setkává s Alexem. Ptá se jej, jestli neviděl Willow, ale Alex nic neví. Alex se zarazí a ptá se, jestli všechno s těmi upíry je pravda. Buffy, ač nerada, vše přiznává. Alex se s Buffy vydává na hřbitov zachránit Willow.
Thomas vede nic netušící Willow do krypty. Willow je značně vyděšená. Do krypty přichází Darla s pokousaným Jessym. Darla s Thomasem se je chystají zabít, ale to už přichází Buffy. Zabije Thomase a pouští se s Darlou do boje. Alex společně s Willow vyvádějí Jessyho ven. Buffy chytí pod krkem upír Luke.


Odhodí ji stranou a Darla prchá ven. Alexe, Willow a Jessyho obkličují na hřbitově další upíři. Buffy bojuje s Lukem, ale zdá se, že je na ni příliš silný. Hodí ji do otevřené rakve a skočí na ni. Chystá se ji kosnout.. - to be continued -

1.01/02/04-Wallpapers

25. září 2011 v 9:39 | Annabeth |  Wallpapery
Počet: 5

Buffy+Spike

25. září 2011 v 9:37 | Annabeth |  Páry
Počet: 7

1.díl- Jedině on mi rozumí (Only he understands me)-Life in the shadow

24. září 2011 v 22:36 | Annabeth |  Life in the shadow

Buffy praštila ještě jednou Spika do nosu a pak se zeptala: ,,Ještě nemáš dost, Spiku?" přitom se ušklíbla a popošla blíž ke Spikovi, on jen s úšklebkem odpověděl: ,,Od tebe nikdy, lásko.." Oba začali zase bojovat, chvilku vedl Spike ale dlouho to nevydrželo, poslala ho jednou ránou na zem a obkročmo si na něj sedla. ,,Tak co už máš dost?" zeptala se a přitiskla mu kolík k srdci, on jí pozoroval svýma modrýma očima a pak jen dodal: ,,Myslím že jo." chvilku jí pozoroval a nakonec řekl: ,,Myslím že bys měla jít, sice nechci ale musíš." usmál se a chtěl se zvednout ale Buffy mu zase přitiskla kolík k hrudi a řekla: ,,Nikam.." znělo to spíš jako rozkaz ale Spike se neubránil usměvu a mezi zuby procedil: ,,Proč?" ,,Vlastně... ani nevim" Buffy z něj slezla a vstala ale on udělal to na co teď doopravdy neměla náladu, popošel k ní a namáčkl ke stromu Buffy sice zamrkala když vdechovala jeho vůni ale nic vícon se jen ušklíbl a řekl: ,,Ale no tak zlato přece se nenecháš prosit.." popošel k Buffy a postrčil jí k nejblížšímu náhrobku a o něj Buffy opřel a chtěl jí už políbit ale ona mu dala pěstí do nosu a vykřikla: ,,Ty ubohej... arogantní upíre.. myslíš že bych tě někdy políbila?! Ne ty idiote..!" řekla a z každou větou mu dávala jednu pěstí za druhou sice to tak moc vážně nemyslela ale prostě se sama v sobě nevyznala, jedna část by si přála teď přitulit k němu a ležet u něj celý den a noc ale ta druhý čáct ta část která spíš připomínala Přemožitelku jí radila aby mu dala do nosu, ona jako vždy poslechla svou silnější část, potom Spike řekl něco co jí doopravdy naštvala. ,,No promiň lásko, ale takhle chlapa navnadíš jako že ho chceš a ono pak nic tak to teda ne!" vášnivě se na Buffy vrhnul ale ona ho jednoduše odstrčila a ještě něž odběhla ze hřbitova řekla: ,,Spiku, jestli se ke mně ještě jednou přiblížíš, přísahám že tě zabiju!"


Fanfiction-rozcestník

24. září 2011 v 21:12 | Annabeth
Stav: Nedokončeno
Počet dílů: ???
Rozmezí: 6.-7. série
Po tom co vrátí Willow a spol. Buffy zpět není ve své kůži ten kdo jí nejvíc rozumí je Spike, tráví s ním většinu hlídky jednou se ale doví zprávu který jí ani moc nezaskočí ale změní jí celý život..